نوبت دندانپزشکی رشت و خدمات آنلاین مطب دکتر جهاندیده
19 مارس

اگر دندان‌هایتان خراب است یک نوبت ویزیت از دندانپزشک بگیرید! احتمالا این جمله را چندین بار شنیده‌اید. اما به آن توجهی نکرده‌اید. این حرف درست است و باید قبل از اینکه مشکل بیشتر شود، به محض دیدن یا حس کردن علائمی مثل خرابی یا درد دندان باید حتما یک نوبت ویزیت از مطب دندانپزشک بگیرید. یکی از دلایل اصلی تنبلی افراد برای اخذ نوبت، طولانی بودن، سخت بودن یا خسته کننده بودن آن است که مطب دکتر یوسف جهاندیده این مشکل را حل نموده است. دکتر جهاندیده با ارائه خدمات آنلاین و نوبت‌دهی اینترنتی و تلفنی، خیال همه بیماران را آسوده کرده است.

چرا باید برای درمان مشکلات دندان خود به مطب دکتر جهاندیده مراجعه کنیم؟

یکی از نیازهای اساسی مردم درمان مشکلات مربوط به دهان و دندانشان است که قطعا ممکن است رنج زیادی را به آنها تحمیل کند. دندان‌های خراب تاثیر زیادی بر سلامت عمومی بدن، زیبایی، گوارش و سایر سیستم‌ها دارد. شاید فکر کنید تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که باید به مطب دندانپزشک مراجعه کنید. اما قبل از آن باید برخی اقدامات ضرور را انجام دهید. بعد برای ثبت نوبت ویزیت حضوری یا آنلاین مطب دندانپزشک اقدام کنید.

مطب دکتر جهاندیده یکی از پیشرفته‌ترین و مجهز‌ترین مراکز دندانپزشکی ایران است که در گلسار رشت واقع است. تنها دلیلی که گفته می‌شود مطب ایشان مجهز است، استفاده از تجهیزات به‌روز مثل دستگاه بی‌حسی کامپیوتری است که در هر جایی استفاده نمی‌شود. همچنین خدمات مطب ایشان استثنایی و در سطح بالا است. این باعث می‌شود بیمار با کمترین استرس روند درمان خود را پیگیری کند.

نوبت دهی ویزیت آسان و سیستماتیک یکی از موارد خاصی است که هر دندانپزشک ارائه نمی‌کند. فرایند آسان رزور نوبت از آنجایی اهمیت پیدا می‌کند که ویروس کویید ۱۹ شیوع کامل دارد و حداقل دشواری در فرایند نوبت دهی باعث اطمینان خاطر بیشتر می‌شود.

قبل از ورود به مطب دندانپزشکی چه مواردی را باید در نظر بگیریم؟

قبل از ورود به مطب دندانپزشکی چه مواردی را باید در نظر بگیریم؟

در ادامه مطلب ما ۷ توصیه ارائه می‌کنیم که لازم است قبل از ورود یارزرو نوبت ویزیت از مطب دندانپزشک رعایت کنید:

انتخاب دندانپزشک مناسب

بدون شک کیفیت ارائه خدمات در مطب‌ها و کلینیک‌های دندانپزشکی برابر نیست. حتی در یک کلینیک ممکن است کیفیت کار دندانپزشکان مختلف با هم تفاوت فاحش داشته باشد. بهتر است قبل از اینکه به دندانپزشک نیاز پیدا کنید خودتان آستین را بالا بزنید و یک دندانپزشک خوب برای زمان اضطراری پیدا کنید. برای یافتن دکتر خوب می‌توانید در وب‌سایت‌ها جستجو کنید، از آشنایانتان سوال کنید یا اینکه به مطب‌های مختلف مراجعه کنید و مشاوره بگیرید. در هنگام انتخاب دندانپزشک حتما به نکاتی که قبلا اشاره کردیم توجه کنید.

آرامش داشته باشید

پیشنهاد می‌کنیم قبل از مراجعه به مطب دندانپزشکی آرامش داشته باشید و اصلا نگران نباشید. شما برای درمان مشکلات خود نوبت دندانپزشکی دریافت کرده‌اید و قرار نیست چیزی به مشکل شما اضافه شود. حتما شب قبل از مراجعه به مطب زود بخوابید. سعی کنید از استرس اجتناب کنید.

گوش دادن به موزیک و فکر کردن به خاطرات خوشایند یکی از بهترین روش‌ها برای کاهش استرس است. توصیه می‌کنیم اگر شخص اهل اضطرابی هستید در محیط دندانپزشکی با هدفون از موسیقی استفاده کنید.

مسواک بزنید

یکی از جملات معروفی که در مطب دندانپزشکی احتمالا شنیده یا دیده‌اید این است: دهان شما نشانه شخصیت شماست. به طور کلی باید در هنگام مراجعه به هر پزشکی بهداشت را رعایت کنید تا روند معاینه راحت‌تر انجام شود. در واقع بهداشت فردی و تمیز بودن دهان شما نشانه شخصیت کامل شماست. بنابراین بهتر است مدتی از مصرف سیگار خودداری کنید. همچنین قبل از مراجعه به مطب دندانپزشکی مسواک بزنید. پینشهاد می‌کنیم از نخ دندان و دهانشویه نیز استفاده کنید تا هرچه بیشتر شخصیت اجتماعی بالای خود را نشان دهید.

البته شما باید قبل از گرفتن نوبت و از سال‌ها قبل از مراجعه به مطب دندانپزشکی به بهداشت دهان و دندان خود دقت کنید و مسواک بزنید.

سوابق پزشکی و داروهایتان را به همراه داشته باشید

دندانپزشک برای اینکه بتواند تصمیم درست را اتخاذ کند و بهترین راه حل را ارائه دهد، باید از سوابق پزشکی شما آگاه باشد. داروهایی که مصرف می‌کنید یا بیماری‌هایی که به آن مبتلا هستید می‌توانند در روند درمان دهان و دندان اختلا ل ایجاد کنند و باید در مورد آنها حتما با دکتر دندانپزشک مشورت کنید. ممکن است داروهایی برای شما تجویز شوند که با داروهای خودتان تداخل داشته باشند. همچنین برخی محدودیت‌ها برای کسانی که به برخی بیماری‌ها مبتلا هستند در نظر گرفته می‌شود که اگر رعایت نشوند ممکن است برای سلامت شما خطراتی را داشته باشد.

بیماری‌های واگیردار (مثل هپاتیت)، دیابت، فشار خون بالا و بیماری‌های قلبی به دلیل اینکه شرایط خاصی را به وجود می‌آورند یا از داروهای خاصی استفاده می‌کنند بسیار مهم هستند. همچنین بارداری در خانم‌ها بسیار مهم است و باید در نظر گرفته شود.

فقط با مشورت دندانپزشک دارو مصرف کنید

فقط با مشورت دندانپزشک دارو مصرف کنید

برخی افراد مبتلا به برخی بیماری‌ها هستند و باید داروهایی را مصرف کنند. تشخیص اینکه در روز ورود به مطب دندانپزشکی از این داروها استفاده کنید با دندانپزشک است. شما نباید بدون مشورت و آگاهی آنها را مصرف کنید.  افرادی که مبتلا به مشکلات قلبی و کلیوی هستند از جمله کسانی هستند که باید قبل از عمل دندانپزشکی از آنتی بیوتیک استفاده کنند. این مورد هم باید با مشورت دکتر انجام شود. بنابراین قبل از اینکه برای جراحی اقدام کنید حتما نوبت اخذ کنید و  یک جلسه توجیهی با دکترتان تشکیل دهید.

تشنه یا گرسنه نباشید

اگر برای درمان دندان‌هایتان وقت دندانپزشکی رزرو کرده‌اید، حتما قبل از ورود غذا و آب میل کنید. سعی کنید انرژی کافی داشته باشید. اگر شکم شما خالی باشد، ممکن است تشنگی و گرسنگی آستانه تحمل درد شما را کاهش دهد و علاوه بر اینکه درد بیشتری حس می‌کنید، استرس بیشتری نیز داشته باشید. همچنین اگر قند خون شما پایین باشد یا انرژی کافی نداشته باشید ممکن است حین جراحی دچار افت فشار خون یا قند خون شوید و از حال بروید.

ضمنا ممکن است دندانپزشک به شما توصیه کند چند ساعت قبل از جراحی لثه، ایمپلنت دندان یا سایر جراحی‌ها، از هیچ خوراکی استفاده نکنید. شما باید در ملاقات‌های قبلی با دکتر سوالات لازم را از او بپرسید و هیچ اقدام خودسرانه‌ای انجام ندهید. با این وجود توصیه می‌کنیم  اگر مانعی نیست، قبل از مراجعه به مطب حتما انرژی و آب بدن خود را تامین کنید تا با مشکل مواجه نشوید.

اگر لازم است با خود یک نفر را به عنوان همراه داشته باشید

اگر اضطراب زیادی دارید یا می‌خواهید عملی پیچیده و مشکل را انجام دهید، توصیه می‌کنیم یک همراه را با خود به مطب دندانپزشکی ببرید. این شخص می‌تواند هر کسی باشد و در هنگام گرفتن نوبت مطب یا سایر فعالیت‌ها به شما کمک کند. داشتن همراه باعث کاهش اضطراب شما می‌شود.

چگون می‌توانیم برای مطب دکتر جهاندیده نوبت اخذ کنیم؟

شما عزیزان در صورت تمایل برای استفاده از خدمات بی‌نظیر مطب دکتر جهاندیده و مشورت با ایشان، می‌توانید نوبت مطب ایشان را اخذ کنید. همانطور که قبلا اشاره کردیم می‌توانید به صورت آنلاین و بدون دردسر ترافیک، آلودگی هوا و از همه مهم‌تر ویروس کرونا در منزل خود نوبت اخذ کنید. ضمنا می‌توانید قبل از مراجعه به مطب، از طریق تماس با دفتر ایشان با کارشناسان متخصص مشورت کنید. برای اطلاعات بیشتر لطفا مطالب سایت، به خصوص بخش تماس با ما را مطالعه فرمایید. با تشکر.

این پست چه قدر مفید بود؟

برای امتیاز دهی روی ستاره ها کلیک کنید!

متوسط امتیازات ۰ / ۵٫ تعداد نظرات: ۰

به عنوان اولین نفر نظرتو بگو!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید