implantzibaimaghalatimagevideofag contact-usfacebook 

طراحی و بازسازی لبخند

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: دندانپزشکی زیبایی

 

طراحی و بازسازی لبخند

طراحی لبخند یک روش سیستماتیک و خلاقانه است که به روش از قبل تعیین شده ای مبادرت به انجام تغییراتی در دندان ها و بافت های لثه می نماید به نحویکه مجموعه این تغییرات با تمام اجزاء صورت و فرم لب ها هارمونی داشته باشد و بهبود عملکرد دندان ها را نیز شامل گردد.خطوط چهره، شناسایی رنگ ها,فاصله ها و نسبت ها, اوپسیتی و ترانسپرنسی و...همه را باید شناخت. در واقع طراحی لبخند در برگیرنده یک سری مراحل تکنیکی پیچیده ای هستند که اجرای صحیح آن منوط به داشتن تسلط به علم و دانش آن و ترکیب هنرمندانه این دانش با خلاقیت و تجربه و مهارت کافی می باشد. این علم و هنر متأسفانه در دانشکده های دندانپزشکی دانشگاه های دنیا تدریس نمی شود و دندانپزشک می بایست پس از فارغ التحصیلی و کسب چندین سال تجربه کلینیکی کافی در درمان های روتین دندانپزشکی با صرف وقت و هزینه های گزاف اقدام به گذراندن دوره های آموزشی تئوری و عملی کوتاه و بلند مدت نموده و به مرور زمان در آن تجربه کسب نماید. 

یک تفاوت اساسی بین یک دندانپزشک زیبایی که شرایط لازم و کافی جهت انجام این تکینیک های درمانی را دارد و دندانپزشکی که سال های متمادی فقط در حوزه روتین و مرسوم دندانپزشکی فعالیت نموده است این می باشد که دندانپزشک زیبایی قبل از اقدام به انجام هر گونه درمان های زیبایی که بطور مشخص بر روی دندان های جلو انجام می گیرد، پس از فتوگرافی و تهیه قالب مطالعه (Study Cast) از فکین، مبادرت به آنالیز لبخند بیمار می کند و سپس بر مبنای تجزیه و تحلیل داده ها اقدام به طراحی لبخند می نماید.

بازسازی لبخند (Smile Makeover) به ترکیب مجموعه ای از روش های دندانپزشکی زیبایی اطلاق می شود جهت خلق یک لبخند بدون نقص و کامل. این درمان ها شامل: سفید کردن دندان ها، اصلاح موقعیت دندان ها در زوایا و نواحی در تماس با حاشیه لثه ها، افزایش ارتفاع عمودی صورت، لیفتینگ لثه، کاربرد لامینت ونیرها و روکش های تمام سرامیک و همچنین ایمپلنت های دندانی و بسیاری از تکنیک های دیگر، بازسازی لبخند به موازات ایجاد اطمینان و اعتماد به نفس و بهبود شکل ظاهری صورت می تواند موارد ذیل را برای شما به ارمغان آورد. 

* جایگزینی دندان از دست رفته
* کاهش بی نظمی و شلوغی دندان ها
* از بین بردن فاصله بین دندان ها
* بازسازی دندان های ترک خورد و لب پریده
* اصلاح دندانهایی که در جای صحیح قرار نگرفته اند
* دوباره جوان سازی سیستم جونده و صورت

 

 بازسازی لبخند امکان دوباره جوان کردن خود و بهبود لبخندتان را به شما می بخشد. به یاد داشته باشید هنگامی که ما لبخند شما را طراحی می کنیم با در نظر گرفتن فرم ظاهری صورت و دهان، خط لب و لثه و فرم طبیعی دندان هایتان خنده ای را بر لبانتان می نشانیم که همیشه رویای آنرا داشتید. مطمئن باشید شما شایستگی آنرا دارید.

 


بازدید 3687 بار
آخرین ویرایش در جمعه, 19 تیر 1394 ساعت 11:11
دکتر جهاندیده

دکتر متخصص پروتزهای فک و صورت , ایمپلنتولوژیست

آمار سایت

3322037
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
1157
3689
8021
3296800
71623
112736
3322037

آی‌پی شما: 54.80.58.121
امروز: س، 03 مهر 1397 - ساعت: 14:07:46